Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Krakowa
do Eindhoven od 75 zł

1 osoba

Leć do Eindhoven (EIN) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 75,00 PLN

Katowice
Eindhoven

od 2020-10-05 do 2021-03-26
od 109.00 zł
Katowice - Eindhoven

Wrocław
Eindhoven

od 2020-10-05 do 2021-03-26
od 109.00 zł
Wrocław - Eindhoven

Gdańsk
Eindhoven

od 2020-10-05 do 2021-03-30
od 109.00 zł
Gdańsk - Eindhoven

Warszawa
Eindhoven

od 2020-10-05 do 2021-03-27
od 99.00 zł
Warszawa - Eindhoven

 

Bezpośrednie połączenia lotnicze z Krakowa do Eindhoven. Port lotniczy Eindhoven położony jest około 7 km na zachód od miasta Eindhoven w południowej części Holandii. Komunikacje między lotniskiem a miastem Eindhoven udostępnia sieć autobusów - Linia 401. Miedzy Eindhoven a Amsterdamem kursuje kolej oraz transport autobusowy - czas dojazdu do Amsterdamu około 1,5 godziny.

Połączenia lotnicze na trasie Kraków - Eindhoven liniami Ryanair dostępne są dla pasażerów w sezonie letnim 2020 dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Krakowa w poniedziałki startują o godz 12:55, lądowanie w Eindhoven o godz 14:50, w piątki o godz 18:30-20:25. Loty relacji powrotnej z Eindhoven do Krakowa także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 15:15-17:00, w piątki o godz 20:50-22:35.

Połączenia na trasie Kraków -Eindhoven liniami Wizziar w sezonie letnim 2020 dostępne są trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki. Wyloty z Krakowa startują o godz 14:35, lądowanie w Eindhoven o godz 16:30. Loty powrotne z Eindhoven do Krakowa także 3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) o godz 21:15-23:05. Tanie loty z Krakowa do Eindhoven już od kilkudziesięciu złotych - linie Ryanair w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty z Krakowa(KRK) do Eindhoven (EIN)

Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 5075
W6
2020-12-11 13:30 Kraków (KRK)
2020-12-11 15:25 Eindhoven (EIN)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
W6 5891
FR
2020-12-14 19:55 Eindhoven (EIN)
2020-12-14 22:45 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Eindhoven 1
Cena: 160 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 5892
FR
2020-12-04 12:00 Kraków (KRK)
2020-12-04 14:00 Eindhoven (EIN)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 5891
FR
2020-12-11 14:25 Eindhoven (EIN)
2020-12-11 17:15 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Eindhoven 2
Cena: 160 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 5892
FR
2020-12-07 17:30 Kraków (KRK)
2020-12-07 19:30 Eindhoven (EIN)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 5891
FR
2020-12-11 14:25 Eindhoven (EIN)
2020-12-11 17:15 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Eindhoven 3
Cena: 160 PLN